.
يكشنبه 4 فروردين 1398   11:21:42
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
نظر
گزیده پیام رهبری
1397/5/23 سه‌شنبه
راهیان نور یک فناوری است. یک فناوری قدرت نرم است.
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح روز دوشنبه 1397/05/22در دیدار هزاران نفر از قشرهای مردم از استان‌های مختلف در سخنان مهمی درباره‌ی اوضاع اقتصادی و معیشتی، شرارت‌های آمریکا و پیشنهاد مذاکره و نیز ضرورت وحدت عمومی مردم و مسئولان خاطرنشان کردند

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح روز دوشنبه 1397/05/22در دیدار هزاران نفر از قشرهای مردم از استان‌های مختلف در سخنان مهمی درباره‌ی اوضاع اقتصادی و معیشتی، شرارت‌های آمریکا و پیشنهاد مذاکره و نیز ضرورت وحدت عمومی مردم و مسئولان خاطرنشان کردند: «مشکلات اقتصادی و راه‌حل‌های آن معلوم است، هیچ بن‌بستی در کشور وجود ندارد و مسئولان در هر سه قوه باید با تلاش، کار مشترک و استفاده از نظرات کارشناسان، مشکلات و فشارها را از دوش مردم بردارند.»

   مقام معظم رهبری با اشاره به توطئه‌های همیشگی دشمن بعد از انقلاب اسلامی با اشاره به شکست دشمن در جنگ نظامی و فرهنگی فرمودند: «دشمن از جنگ نظامی و فرهنگی مأیوس است. ببینید در دهه هفتاد که دهه دوم انقلاب ما بود یک حرکت فرهنگی خباثت‌آلودی علیه کشور ما آغاز شد که من همان موقع مسئله تهاجم فرهنگی را مطرح کردم، مسئله شبیخون فرهنگی را مطرح کردم برای اینکه جوان‌ها حواسشان باشد، چشمشان باز باشد، مردم بدانند یک حرکت وسیع فرهنگی علیه کشور ما انجام شد. حالا شما نگاه کنید متولدین دهه هفتاد امروز دارند می‌روند به عنوان مدافع حرم جان میدهند و سر میدهند و نیرو میدهند و نعششان برمی‌گردد. چه کسی این را حدس می‌زد.»           
   حضرت آیت‌الله خامنه‌ای(مدظله العالی) با اشاره به تلاش‌های بی‌ثمر دشمن در زمینه تهاجم فرهنگی افزودند: «در همان دورانی که آن تهاجم وسیع فرهنگی بود این گل‌ها شکفته شدند، در بوستان جمهوری اسلامی. این نهال‌ها روئیدند. حججی‌ها درست شدند. پس ما در جنگ فرهنگی پیروز شدیم. دشمن در جنگ فرهنگی شکست خورد. یک جنگ فرهنگی راه انداختند در دهه هفتاد و بخشی از دهه هشتاد برای اینکه افتخارات دفاع مقدس را به فراموشی بسپرند. اصرار داشتند بر این. جمهوری اسلامی یک فناوری نرم را به وجود آورد؛ یعنی حرکت عمده راهیان نور. راهیان نور یک فناوری است. یک فناوری قدرت نرم است. میلیون‌ها جوان راه افتادند رفتند در جبهه‌های جنگ، در آن کانون معرفت و قدس، در آن کانون فداکاری، آنجا دیدند که چه وضعیتی بوده است و چه اتفاقاتی افتاده است و شرح دادند و در ماجرای دفاع مقدس قرار گرفتند. بله، جمهوری اسلامی این است. مدافع حرم تربیت می‌کند. راهیان نور راه می‌اندازد. معتکفین در مساجد را، که همه هم جوانند تقریباً، به عنوان یک نماد عالی تضرع و قداست به وجود می‌آورد. اینها که نبود. پس ما در جنگ فرهنگی بر دشمن پیروز شدیم. در جنگ نظامی هم پیروز شدیم. در جنگ امنیت و سیاسی هم پیروز شدیم. جنگ امنیتی و سیاسی‌شان سال 88 و حوادث سال 88 بود. برای آن حوادث سال‌ها زحمت کشیده بودند. حوادث که یک روزه به وجود نمی‌آید. چند سال برای آن زحمت کشیده بودند. ملت ایران و نظام جمهوری اسلامی بر توطئه دشمن فائق آمد و پیروز شد.»

   حضرت آیت‌الله خامنه‌ای تأکید کردند: «حالا دشمن بعد از شکستی که در جبهه فرهنگی خورده و در جبهه سیاسی و نظامی خورده حالا متمرکز شده در جبهه اقتصادی. من به شما عرض می‌کنم، دشمن به توفیق الهی در این جبهه هم شکست می‌خورد.»

منبع خبر : قرارگاه مرکزی راهیان نور ارتش جمهوری اسلامی ایران
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
نظر
نسخه قابل چاپ
نظر سنحی
آیا از امکانات سایت جدید راضی هستید؟
   
بله
خیر
تا حدودی